S dětmi do Chorvatska? Máme 4 tipy, kam zamířit

Nemůžete se dočkat vysněné letní dovolené, kterou jste koupili výhodně na last minute a letos ji po dlouhé době absolvujete společně s dětmi? Kam ale zamířit, aby se na přeplněných chorvatských plážích neunudily k smrti? To budou součástí následujících řádků. Máme pro vás rovnou 4 tipy na místa, která musíte s dětmi navštívit. Nudit se tady určitě nebudete!

Lunapark na ostrově Krk

Milujete kolotoče? Pokud jste poblíž ostrova Krk, pak zamiřte do místního lunaparku, který naleznete nedaleko kempu Zablaće. Kromě kolotočů, skluzavek a základen pro vodní sporty děti jistě potěší také mini-okružní trať, prostřednictvím které se můžete společně s nimi svézt a pokochat se krásou malebné zátoky a vyhlášené pláže Baška.

Aquapark Istralandia nepřestává udivovat

Pravděpodobně ten vůbec největší a nejoblíbenější Aquapark v Chorvatsku byste během dovolené rozhodně neměli minout. Naleznete ho u Novigradu a jeho součástí je kromě atrakcí i bohatý doprovodný program, který pro vás připravují zkušení animátoři. Samozřejmostí je nespočet stánků s rychlým občerstvením, zmrzlinou i ledovou tříští. Ubytování v Chorvatsku je možné jak v nedalekém kempu, tak u místních, což je mnohem levnější.

Dino park v Omiši

Pokud patříte mezi milovníky prehistorických zvířat a společně s dětmi jsme umírali hrůzou při sledování Jurského parku, pak se musíte zastavit též v omišském Dino parku, jehož rozloha činí úctyhodných 7000 metrů čtverečných. Součástí parku jsou pohyblivé modely dinosaurů v životní velikosti, ale i obří klouzačky a prolézačky situované do nadčasové pirátské lodi.

Safari v horách

Pokud vaše dítka přestanou tobogány, prolézačky, klouzačky a dinosauři bavit, zamiřte s nimi do hor Velebit poblíž letoviska Starigrad Paklenica. Užít si zde můžete pravé rodinné safari na silných jeepech, které vám zvednou tlak i denní dávku adrenalinu. Na absolvování těchto aktivit vám postačí víkend v Chorvatsku, ideální je, pokud zde ale samozřejmě setrváte vícero dnů.

S dětmi do Chorvatska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *