Nejlepší dovolená je s all inclusive

Ještě jste se letos pro samé pracovní vytížení nevydali na žádnou dovolenou? Pokud přikyvujete, je nejvyšší čas to změnit. Zapomeňte na chvíli na své povinnosti a nechte se hýčkat. Po celoroční dřině si to rozhodně si to rozhodně zasloužíte. Kam byste měli vyrazit?

Pobyt za hubičku

Nechcete-li za své radovánky utratit moc peněz, ideální volbou je pro vás dovolená Bulharsko all inclusive. Bulharsko je levnou zemí a se servisem all inclusive neutrácíte za jídlo ani pití. Svým charakterem bulharské pláže hodně připomínají řecké. Pohostinství vám nabídnou letoviska na březích Černého moře. Spokojeni budou i náročnější klienti, protože v posledních letech zde vyrostla spousta nových hotelů.

Nádherné pláže s modrou vlajkou

Skvělou nabídku těch nejkrásnějších pláží přináší dovolená Španělsko all inclusive. Řada španělských pláží se chlubí modrou vlajkou za čistotu vody, za vaši návštěvu určitě stojí Tamarina na Costa Brava pyšnící se zlatým pískem a lemovaná borovicovým lesíkem. Neméně zajímavá je pláž Es Trenc na Mallorce, vyznačuje se bílým pískem a průzračně modrou vodou. Máte-li rádi jižanský temperament, určitě se do Španělska vydejte. Kromě polehávání na prohřátém písku a koupání v tyrkysově modrém moři může být lákadlem i výlet do Barcelony nebo poznávání historických skvostů v Seville či Valencii.

Mallorca, pláž Es Trenc
Mallorca, pláž Es Trenc

Překrásná letoviska

Výhodným tipem, kde strávit nezapomenutelné chvíle u vody, je i dovolená Turecko all inclusive. Nabízí příjemná letoviska na Egejské riviéře či u Středozemního moře:

  • Určitě vás nadchne rušná Antalya plná života a turistů.
  • Historie na vás dýchne v Bodrumu.
  • Belek se pyšní jednou z nejhezčích pláží podél Středozemního moře.
  • Marmaris nabídne obří aquapark a spoustu zábavy až do hluboké noci.
  • Pokud ale chcete více klidu pro spíše rodinnou dovolenou, zvolte Alanyi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *