Dovolená pro seniory 55+

Senioři, chcete ušetřit za dovolenou u moře? Dovolená pro seniory 55+ (dotované zájezdy) čeká na vás!

Jste senior a toužíte po odpočinku, koupání v moři, slunění na oblázkové pláži a pojídání mořských specialit? Využijte dotované zájezdy pro seniory 55+ a ušetřete nemalé peníze. Nyní je ta správná chvíle, kdy můžete odjet či odletět do Itálie, Bulharska, Španělska, Chorvatska, Řecka, Menorcy, Kréty, Madeiry…

Ušetříte i tisíce korun
Vyberte si dovolenou z nabídky dotovaných zájezdů Senior 55+ a ušetříte i tisíce korun. Například na zájezdu do Španělska můžete ušetřit až 8 000 Kč. A to už za to stojí! Rozhodně si proto prostuduje dostupnou nabídku zájezdů.

Dovolená pro seniory 55+ má řadu výhod
– Cenové zvýhodnění je až 50 %.
– Senioři si pořídí levnou dovolenou u moře.
– Lze objednat i all inclusive zájezd.
– Vybírat a objednávat můžete v klidu domova online.
– Za sníženou cenu může jet k moři i doprovod (manžel/ka, dcera, vnučka…).
– V případě cestování letadlem: odlety jsou nejen Prahy, ale i Brna a Ostravy.

Dovolená pro seniory 55+ s doprovodem
Při dosažení věku věku 55+ můžete mít sebou doprovod. Může jet vaše manželka, dcera či vnuk. Doprovod má samozřejmě též dotovanou cenu zájezdu. Doprovod je vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Většina hotelů má bezbariérové vstupy.

Kam vyrazit?
Nádherné počasí už od konce března na vás čeká v jižní části Španělska (Andalusie, Costa del Sol, Costa del Tropical). Pro seniory s obtížemi pohybového ústrojí doporučujeme destinace, kde vykonávají různé procedury, např. léčivé účinky bahna si vychutnáte v La Manga de Mar Menor (Španělsko), což jsou „lázně pod širým nebem“. Navštívit můžete i maďarské termální lázně, které mají svou tradici. Nejkrásnějších pláže Středomoří naleznete na druhém největším ostrově souostroví Baleáry – Menorca. Krásné písečné pláže naleznete i na italském ostrově Sardinie. A co se třeba podívat do Chorvatska k moři? Relaxovat můžete například v Dalmácii nebo půvabném chorvatském městečku, které se nazývá Drvenik. Máte raději exotickou dovolenou? Skutečná perla Atlantiku je lávový ostrov Madiera, kde je běžné počasí bez mráčku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *