Dovolená Bulharsko – hotel Evrika Beach Club

Kam letos na dovolenou? Hledáte levnou dovolenou u moře? Chcete k moři s rodinou? Jeďte do Bulharska! Hotel Evrika Beach Club je to pravé! Evrika Beach Club recenze.

Evrika Beach Club je oblíbený rodinný hotel , kde ročně tráví dovolenou tisíce turistů z celého světa (i Češi). Hotel se skládá ze tří budov. Nachází v severní části letoviska Slunečné pobřeží poblíž pláže. Autobusové nádraží je cca 600 metrů, historické centrum Nessebaru cca 4 kilometry, mezinárodní letiště v Burgasu cca 35 kilometrů.

Evrika Beach Club ubytování
Bez problémů, čisté, udržované. V hotelu je 633 komfortně zařízených pokojů (461 dvoulůžkových, 15 apartmánů s výhledem na bazén, moře, 48 rodinných pokojů, 91 studií a 18 jednolůžkových pokojů). Všechny pokoje mají koupelnu (sprcha nebo vana, WC, fén, toaletní potřeby – mýdlo apod), klimatizaci na zdi (dálkové ovládání), telefonem, sat TV, trezorem, chladničkou, balkónem nebo terasou s možností výhledu do parku, na bazén nebo na moře.

Evrika Beach Club strava
Strava skvělá! Program All inclusive! Velká rozmanitost ve výběru jídla. Vyberou si vyznavači „zdravého“ i „nezdravého“ jídla. Snídaně: párky, míchaná vajíčka, volská oka, lívance, sýry, salámy, ovoce a zelenina, pečivo… Obědy a večeře: všechno možné i nemožné – různá pečená masa, kuřecí smažené nugety, polévky, pizza, salámy, ovoce a zelenina… K pití buď voda, postmix nápoje, nebo pepsi z petek, lahodné víno a pivo. Tři bary nabízí míchané nápoje, pivo a víno, místní suroviny. Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje se podávají v době 10:00-24:00. V hotelu je ještě čínská a italská restaurace.

Služby hotelu Evrika Beach Club
Naleznete zde krásný aquapark s bazény, tobogány, skluzavkami a průlezkami, dvě dětská hřiště, miniklub… Plavčík na každém kroku! Animační programy pro děti: každý večer tancování, přes den občas cvičení, dětský miniklub. Dítě se určitě nudit nebude. V přízemí hotelu se nachází obchodem se suvenýry. Dorozumívacím jazykem je angličtina a němčina. Čechů je zde málo.

Evrika Beach Club pláž
Pláž se nachází poblíž hotelu (asi 50 metrů) . Pláž je vybavena lehátky a slunečníky (zdarma), nechybí plážový bar s nápoji. Vstup do vody je pozvolný (vhodné pro malé děti). Další možnosti vodních radovánek – vodní skútry, sky diving atd. Trochu nepříjemné jsou občasné chaluhy, medúzy a zelená řasa.

Služby za poplatek
Trezor na pokoji ve skříni, masáže, lékař (je vhodné mít cestovní pojištění), kulečník, minigolf, internet, centrum vodních sportů na pláži, potápěčské centrum, hlídaní dětí, prádelna, čistírna (praní prádla, čištění a žehlení), salón krásy (kosmetické procedury, kadeřnictví).

Hotel Evrika Beach Club rozhodně doporučujeme!
Pro rodinu s dětmi dobrá dovolená, v Bulharsku asi jedna z nejlepších.

Evrika Beach Club fotogalerie

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Evrika Beach Club

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *